KURUMSAL Anasayfa / Kurumsal
HEMEN DESTEK ALIN
HEMEN DESTEK ALIN

   

 

 

   444 11 95


7/24 KESİNTİSİZ HİZMET
7/24 KESİNTİSİZ HİZMET

 

 

 

''Ersan servisi ile hakettiğiniz hizmeti alın.''


Kurumsal

“Her tür ve kapasitede elektrikli ve hidrolik asansörlerin tasarımı, montajı, imalatı, servisi ve bakımı” konularında, standart paketler ve özel çözümlerle her zaman yanınızdayız. Satış, Tasarım, İmalat, Montaj ve en son olarak Satış Sonrası Hizmetler ile devam eden tüm süreçler içersinde ilgili departman yetkililerimiz ve müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile sizlere akılcı çözümler sunmaktayız.

İstanbul’da bölüm müdürlüklerimizin bulunduğu operasyon merkezi binamız ve imalat ve depo alanlarının bulunduğu fabrika binamız ile toplam 6500 metrekare kapalı alanda, tüm amacımız sizlere hatasız ve üstün nitelikli hizmet vermektir. Kuruluş düşüncemizde, bu yatırımları sizlere sağlıklı hizmet ulaştırabilmemizin asgari gerekliliği olarak gördük.


25 yılı aşkın deneyimimiz ile güncel kalite standartlarını ve teknolojiyi yakından takip ederek; ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi güvencesinde, AB teknik mevzuatı 95/16/EC sayılı asansör direktifine uygun ve modül H yeterliliğinde faaliyet göstermekteyiz. 


Türkiye dışında; Ortadoğu, Kafkasya ve Afrika bölgelerinde, hastane, otel ve iş merkezi asansörleri tesis etmekte ve bu bölgelerdeki faaliyetlerimizi güçlendirerek devam ettirmekteyiz.


Her gün yüz binlerce kişi ERSAN ile ulaşım sağlıyor veya yüklerini taşıyor.

 

"Bugüne kadar tesis ettiğimiz asansörlerin her gün kat ettiği toplam yol yaklaşık 39,000km’ dir. Bu da ürünlerimizin dünyanın çevresin de her gün bir tur attığı anlamına geliyor."


Ersan ASANSÖR