MODERNİZASYON Anasayfa / Modernizasyon
HEMEN DESTEK ALIN
HEMEN DESTEK ALIN

   

 

 

   444 11 95


7/24 KESİNTİSİZ HİZMET
7/24 KESİNTİSİZ HİZMET

 

 

 

''Ersan servisi ile hakettiğiniz hizmeti alın.''


Modernizasyon

 

Neden Modernizasyon

Şehir yaşantısının vazgeçilmez unsuru olan asanasörler; hergün ihtiyaç duyduğumuz ulaşım gereksinimlerimizi karşılayan cihazlardır. Asansörleri güven içinde ve en iyi performansla kullanabilmemiz, sağlıklı işleyen servis ve modernizasyon süreçlerinin birbirleriyle ilişkili yürütülmesi sonucu gerçekleşmektedir.

Aşağıdaki unsurları değerlendirin:

GÜVENLİĞİNİZİ YÜKSELTİN
ERSAN için asansör kullanıcısının güvenliği vazgeçilmez unsurdur. Yürürlükteki asansör standartlarını bu konuda temel almak üzere, standart ötesinde özel çözümlere,asansördeki risklerin en düşük seviyeye çekilmesi ana hedeftir.

PERFORMANSI ARTTIRIN
Binanızda ulaşım gereksiniminin en üst seviyede kesintisiz karşılanabilmesi önemlidir. Eskiyen ve sık arıza yapan gereksiz masraflara neden olan ekipmanları değiştrin. Yeni teknolojilerin kullanımı sayesinde elektrik ve zaman tasarrufu sağlayın.

KONFOR YARATIN
Hergün ulaşım ihtiyacımızı karşıladığımız mekanın hoş görünmesini sağlayın. Seyahatiniz esnasında sizi rahatsız eden sarsıntı ve seslerden kurtulun.

ERİŞİLEBİLİRLİK SUNUN
Sinyalizasyon ve kumanda sistemini herkesin erişebileceği şekilde yenileyin. Engelliler, yaşlılar ve ellerinde yükleri olanlar için asansörü erişilebilir kılın. Yukarıdaki kriterler ışığında moddernizasyon sorumlularımız size en uygun çözümü sunmak için çalışıcaklardır.