HEMEN DESTEK ALIN
HEMEN DESTEK ALIN

   

 

 

   444 11 95


7/24 KESİNTİSİZ HİZMET
7/24 KESİNTİSİZ HİZMET

 

 

 

''Ersan servisi ile hakettiğiniz hizmeti alın.''


Servis Sözleşmesi

ERSAN servis sözleşmesi sayesinde;

 

- Asansörünüz ömrü boyunca kurulduğu ilk günkü güvenlik şartları, konfor ve performansı ile çalışır durumda olacaktır. Eğitim süreçleri tamamlanmış deneyimli ekibimiz ve kalite yönetim sistemimiz bunun güvencesidir.
 

- Her ay belirlenen tarihlerde asansör periyodik bakımı ve kontrolleri gerçekleştirilip gerekli raporlar sizlere ulaştırılır.
 

- Servisiniz hazır; her an telefonun ucunda. Arıza durumlarında yılın her günü 7/24 servis hattımıza ulaşarak bu servisten ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Yaygın servis ağımız sayesinde arıza durumlarında 1 saat içersinde ekiplerimiz sizlere ulaşacaklardır. Çağrı merkezimizden diğer teknik konularla alakalı ve hesap durumunuzla ilgili bilgiler alabilir raporlamalar isteyebilirsiniz.
 

- İnternet erişimi olan herhangi bir yerden internet sitemize ulaşarak kullanıcı girişi yapıp asansörünüzün son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz, servis raporlarını inceleyebilirsiniz, hesap hareketlerinizi ve bakiye durumunuzu görüntüleyebilirsiniz.
 

- Asansörünüz yeni ise 2 yıl süreli yedek parça garantisi devam edecektir. Değiştirilen yedek parçalar ile ilgili garanti süreleri değiştirme tarihinden başlayacak şekilde 2 yıldır. 2 yıllık yedek parça garanti süresi bitmiş olan asansörlerde değiştirilen her yedek parçanın garantisi 2 yıldır servis otomasyonumuz ile bu garanti süreleri takip edilir bir değişim ihtiyacı doğduğunda bu parçalar ücretsiz değiştirilir.
 


Servis sorumlularımız ile irtibata geçip hemen servis sözleşmesi sahibi olabilirsiniz. 444 11 95